O nás

Rodinné apartmány U Šťastných: Váš útulný domov v srdci Krkonoš!

Nacházející se ve klidné části Černého Dolu – Čistá v Krkonoších, naše rodinné apartmány jsou synonymem domácího pohodlí uprostřed horského ráje. Kompletně vybavené apartmány nabízejí vše potřebné pro váš dokonalý pobyt, včetně vlastní kuchyně, koupelny a útulné atmosféry.

Venkovní aktivity a pohodlí

Pro ty, kdo hledají oddech na čerstvém vzduchu, je k dispozici naše rozlehlá uzavřená zahrada. Zde si vaše děti mohou užít hry na hřišti, opékání buřtů u ohniště nebo třeba fotbalové zápasy a ping pong. Naší prioritou je také vaše pohodlí a bezpečí – nabízíme uzavřenou lyžárnu/kolárnu s sušáky na obuv, kryté soukromé parkoviště a relaxační zónu s infrasaunou.

Společenské prostory

Chcete si užít společenský večer? Využijte naši prostornou společenskou místnost s vlastním barem, výčepem a dětskou hernou. A pro ty, kteří rádi začínají den s dobrou snídaní, nabízíme možnost objednání snídaní formou bufetu.

Ubytování pro každou příležitost

Apartmány U Šťastných jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale rovněž připravené pro firemní akce či oslavy. S kapacitou 29 lůžek ve 7 apartmánech můžeme ubytovat i větší skupiny.

Vybavení a služby

Během vašeho pobytu můžete bez obav využívat naše parkoviště, wifi, gril, ohniště a mnoho dalšího. A pro ty, kteří hledají něco navíc, máme na výběr infrasaunu nebo koupací sud se slanou vodou.

Krkonošská dovolená

U nás najdete vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou v Krkonoších!